| Schumaher98 a întrebat:

Hei TPU, de vreo 2 sapt aproape am palmele foarte uscate, mi se decojesc mai ales pe degete si cand la bag in apa, dupa cateva secunde mi se incretesc instant. Am folosit o crema Acne Out pentru cosuri si nu prea m-am spalat pe maini dupa folosire. Am folosit si creme hidratante in tot acest timp. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pui aceasta intrebare de a sasea oara.
Eu ti-am raspuns de 2 ori, acum a 3-a oara:
FOLOSESTE SMANTANA + MIERE!

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Cred ca am avut si eu o problema de genul.Am fost la dermatolog, si mi-a dat sa iau Advantan Milk(bineinteles la un pret compensat de nimic) Du-te la dermatolog cu o trimitere medicala. Succes! Funda?