| Elle20ro a întrebat:

Heii TPU am nevoie de ajutor urgent!
Ieri la scoala stergem tabla iar o fata a venit si mi-a sarit in spate si in momentul ala eu m-am lasat pe spate si mi-a trosnit un os pe spate. De atunci ma doare spatele. nu stiu ce sa fac... Imi e frica sa nu imi fi rupt ceva... Va rog spune-ti-mi ce am. sad sad sad
Pe mine m-a mai durut spatele si in saptamana Deniilor cand mergeam la biserica, vreo doua zile m-a durut atunci... Atunci insa nu sarise nimeni pe mine ci ma luase din senin durerea.
Ajuta-ti-ma, dau funda si vot. Imi e foarte frica sad sad sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Veratu a răspuns:

Daca ti se rupea ceva de la coloana vertebrala, nu mai putea sta nici macar in picioare, posibil sa te fi sucit un pic.
Trece cu timpul, indicat e sa te duci la doctorul de familie, sau sa iti faci o radiografie, sa fii sigur ca nu ai nimic.