| SteffiSteffzz a întrebat:

Heii happy TPU! Imi puteti spune va rog frumos un remediu pentru caderea parului? Natural daca se poate kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena1994 a răspuns:

Buna! Cumpara-ti de la farmacie ulei de ricin! Si eu folosesc si poti sa iti spun ca, chiar merge.:*happy

4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Iata cateva retete care folosesc ingrediente naturale pe care le puteti incerca acasa: http://www.i-medic.ro/......ana-oricui

| Elena1994 a răspuns:

Multumesc pentru funda!happy:*

| SteffiSteffzz explică (pentru Elena1994):

Cu mare placere :*!

| dragosh01 a răspuns:

Buna SteffiSteffzz! Uite aici cateva retete naturiste http://www.solutii-naturale.blogspot.com