| Ramona45 a întrebat:

Help pe, sunt deja disperata. Am picioarele putin in paranteza, uitându-ma la alte fete care au aceeasi problema chiar nu-s atât de gravă. Dacă fac exerciții pentru picioare adică mai mult pentru gamba se rezolva vreun pic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

laughing nu te prosti, nu trebuie sa schimbi nimic, cine te place, te place asa cum esti. Daca ai alte calitati, forme sau fata draguta, nu mai conteaza cum ai picioarele

| AlexSalling a răspuns:

Draga mea, asa sunt genele tale familiare. Din pacate, cu niciun exercitiu nu ti se va schimba conformatia picioarelor. Asta da, poti face sport ca sa ai o musculatura frumoasa pe picioare (pe tot corpul de fapt). S-ar imbunatati situatia.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru AlexSalling):

Stie domnul Jurjescu ce spune. Si mai adu-ti aminte ca nu exista oameni perfecți.

| Floxit a răspuns:

La cum ai gandit-o faza cu exercitiul ma mir ca nu te-ai gandit si pentru sani, nu? Facand exercitii o sa iti faci o musculatura mai frumoasa, in ras nu ai ce face, asa sunt genele tale, fiecare cu genele lui, unele fete cu forme mai frumoase, altele deloc, asta-i realitatea happy

| Floxit a răspuns:

Pacat ca multe din fetele cu forme se vand...