| Elial a întrebat:

Hey. Cand eram mai mica(pe la vreo 5-10 ani) nu suportam sa ma spal sau sa imi bag mana in buric, astfel ca s-a adunat mizerie. Ma tot chinui sa o scot, am dat cu apa cu mult sapun, cu vata cu spirt si tot nu se duce. Nu mai stiu ce sa fac.Please help me! pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| yyonika a răspuns:

Trebuie sa te speli cu sapun si sa te stergi cu servetele umede altfel nu de duce maxim in 2-3 zile se duce