| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hey.Ieri a fost vremea cam naspa.si am avut si antrenament.dupa ce am terminat antrenamentul si am plecat. aveam tricoul ud pe mine.de aseara ma simt rau,simt o durere puternica in piept,durerea se intinde pana in spate,sau din spate, ma doare pana in piept.nici nu pot respira,nu pot rade, tusi..etc.Ce credeti ca poate fi?:-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Aprindere la plamani sau chiar pneumonie. Du-te urgent la doctor pentru ca ai nevoie de tratament ca sa nu se agraveze si, Doamne Fereste, sa dai in altele!

| SuperGirl122222222222 explică (pentru diwa):

O sa merg maine...Multumesc!

| anamarya5780 a răspuns (pentru diwa):

Da..acelasi raspuns il ai si de la mine.@diwa are dreptate...