| TattoosPiercingsPlugs14 a întrebat:

am intindere musculara de 2 saptamani si nu mi.a trecut ce pot sa fac ca sa-mi treaca?

Cat mai repede happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

1) Maseaza-ti zona afectata cu LIOTON GEL sau VOLTAREN.
2) Incearca sa faci 30 de minute efort ca se iti treaca zona afectata
3) Dupa ce faci efort maseaza-te iar cu gelurile enumerate mai sus.

4 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Incearca sa iti masezi partea unde te doare cu cv alifie!

| mickidutza a răspuns:

Ungete cu spirt, mananca o lingurita de zahar gol sau bea mult ceai de fructe.

| Becanee a răspuns:

Ca sa iti treaca trebuie sa faci putin efort, putina miscare in fiecare zi.Nu te forta.winking

| SoundWaveR a răspuns:

Dati cu alifie sau fa smport mult,,,... tragete prin zona dureroasa daca vrei funda te rog