| zw33ty a întrebat:

Am si eu o problema sad am fost pe stop vreo 5-6 zile iar acum imi curge un fel d sange inchis spre maroniu sad de la ce ar putea fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marianca a răspuns:

Este tot cclu menstrual doar ca nu are culoare sangelui ci ce mai ramane pe trompe asa se curata nu te speria dar oricum sa mergi la ginecolog din 6 in 6 luni mai ales daca ai viata sexuala activa da