| Yo98 a întrebat:

Ma doare capul de 1 zi in zona sprancenei stangi.Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| georgeceltoma a răspuns:

Cred ca ai cam neglijat dieta in ultimul timp, ar putea fi si o cadenta de minerale. Verifica-ti dintii daca exista, si mananca verdeturii la fiecare masa

| georgeceltoma a răspuns (pentru georgeceltoma):

*Am vrut sa scriu sa-ti verifici dintii daca exista carii

| puffy04 a răspuns:

E posibil sa ai un pui de sinuzita.Incearca sa iei paracetamol sinus pentru inceput. Daca nu iti trece poti consulta un medic.

| Yo98 explică:

Am luat un nurofen si pare sa se fi dus acum ma mai doare doar daca apas in aceea sectiune