| Pitic a întrebat:

Ma ustura foarte tare pielea, m-am epilat pe maini cu benzi si ma ustura foarte tare si e foarte incomod, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Chiuaua a răspuns:

Da-te cu crema, nu ia durerea, dar o mai alina

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Da-ti corpul cu crema speciala dupa epilare, daca nu ai de aia da-te cu crema de corp, si nu prea esi la soare pin nu va trece usturimea