| anonim_4396 a întrebat:

Maine am banchet de clasa a 8-a, siiii, nu prea le am cu bautul, adica de la vreo 2 beri in sus incep putin sa ametesc, dar putin, si nu stiu cum sa ma stapanesc sa nu ametesc asa tare, dapai ca stiu ca voi bea cam peste masura, de obicei, daca beau sampanie sau shoturi, nu mai simt berea, si nu mai imi vine rau, dar tot ma ametesc tare, am citit ca trebuie sa bei o lingura de ulei, ceea ce nu mi se pare prea bine. ca o sa imi vina rau de la ulei, mai am citit ca trebuie sa mananci o bucata de drojdie, nu stiu ce sa spun despre asta, hm, ati incercat unul din voi cu drojdie? stiu ca trebuie sa mananc, sa ma hodinesc. etc. Nu intelegeti gresit vreau sa ma imbat, dar vreau sa stau in picioare. HELP REPEDE!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

LOL. Oricum nu o sa va dea nimic de baut in afara de suc si apa plata...
Cine v-a zis ca va da bauturi? smug
Sper sa-ti priasca sucurile! Bautura e doar pentru profesori. Acum depinde de ce diriginte ai. Daca e asa de...atunci s-ar putea sa va lase. Ce naiba esti a 8-a.Nu ai ce face decat sa te imbeti? Crezi ca o sa fie cine stie ce party? Te inseli...da, o sa fie extrem de frumos dar nu e asa cum crezi tu.

| NihoNiho a răspuns (pentru RainmakerX):

Facem fara profesori, la o discoteca privata laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nevoie să bei, și așa nu mai ai vreo grijă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza? Atata timp cat te distrezi ce mai conteaza ca nu-ti merg picioarele?

| good2answer a răspuns:

Amestec de drojdie uscata si iaurt. have fun!

| hiImAdam a răspuns:

1. Fa o pentagrama pe jos
2. Aprinde 5 lumanari (una in fiecare colt)
3. Sacrifica 5 porumbei, 2 capre si un caine
4. Vindeti sufletu' pe olx
5. Vezi dracu sa nu trebuiasca sa-i duci tu p-aia acasa
6. Profita