| Alin0308 a întrebat:

Noaptea in timp ce dormeam m-am trezit brusc pentru ca nu puteam sa respir. Dupa ce m-am trezit timp de aproximativ 20-30 secunde nu am putut respira. Dupa asta totul a revenit la normal.
Aveam o senzatie de parca plamanii nu mai functionau/erau blocati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena_Oana_2000 a răspuns:

Iti recomand sa apelezi un personal medical fiindca aici nu cred ca te poate ajuta cineva cu ceva. asta e cel mai bun sfat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.

| AlliumUstum a răspuns:

Ce varsta ai? Poate fi un reflux de acid gastric, da o senzatie tare neplacuta, de sufocare, batai rapide ale inimii si panica. Ia un varf de lingurita de bicarbonat de sodiu inainte de culcare daca stii ca ai mai avut arsuri la stomac.

| AlliumUstum a răspuns:

Dar medicul de familie iti poate da un raspuns mai bun, daca iti stie istoricul medical. Nu neglija daca te sti cu alte probleme.

| Alin0308 explică:

Am 18 ani si nu am probleme cu stomacul sau altceva(doar am fost racit in urma cu 5 zile).Ma simteam de parca m-as fi inecat si cred ca am si tusit putin.Dar usor usor totul a revenit la normal.