| TzuKy a întrebat:

Offff stresul asta, cum scap de el?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Impusca-telaughing glumesc mai, pai ce pot sa-ti zic decat sa te relaxezi si tu ca tot omul ca altfel, cum ti s-a mai spus, ramai fara neoronii aia scumpi si pretiosiwinking

8 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Cu Sedativ PC care se ia fara reteta. este totusi homeopatic si cred ca mai mult da efect placebo.
Poti deasemnea sa iei Extraveral care in unele farmacii se da si fara reteta. Se administreaza de 3 ori pe zi cate 1-2 pastile (atentie contine fenobarbital si in combinatie cu alcoolul poate duce la o sedare exagerata si greutati in a respira)

| Millanteria a răspuns:

Am aceeasi problemacrying
N-ar trebui sa ne mai stresam, viata-i scurta.dar.ce sa faci?!

| razzvan27 a răspuns:

Ia o sticla de vodka, du-te acasa si bea-o in liniste big grin apoi un somn bun de vreo 2 zile si esti ca nou. big grin

| DanyBv a răspuns:

Prin stres iti omori neuronii, singurele celule din organismul uman care NU se regenereaza.Iti recomand sa-ti cumperi o minge anti-stres ca sa o strangi cand esti stresat si ai sa vezi ca te va linisti.

| TheWildKemzz a răspuns:

Pai pentru. inceput nu te mai gandi la ce te streseaza ci gandeste-te la ce este bine...trebuie sa te gandesti la ceva frumoas, care nu te streseaza si sa te mai gandesti ca totul pana la urma se rezolva... sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| happycolour a răspuns:

Dormii! O sa vezi altfel lucrurile dupa un somn bun!big grin

| sebywarlord a răspuns:

O tigara buna si un sex oral banal happy

| jack993 a răspuns:

Iei un concediu.tongue sau daca esti la scola uiti de toate si iesi la un suc/bere cu prieteni sa te mai deconectezi de stres happy