| anonim_4396 a întrebat:

Părere impact whey protein? Am 19 ani și 56kg.Nu fac sala dar am activitate fizica zilnică.Mai am și un AB Generator prin casa, o sa ma agat și de el.Le vreau pentru ca mănânc dar nu suficient, nu prea am pofta de mâncare, mai ales dimineața. Pot umple un shaker din ăla cu lapte și să pun o cupa? Pe site la ei scrie 200ml.E puțin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ce înălțime ai?

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Nu stiu sigur, 1.74

| Doja a răspuns:

E f bun impact whey. Cel mai bine du-te la sala serios, altfel cam pierzi timp happy