| Prince_Amir_1995 a întrebat:

Pentru prima oara in viata mea mi-a aparut herpes... stie cineva cum pot scapa mai repede de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Crema Aciclovir e eficienta.
Poti incerca si plasturii pentru herpes Compeed, dar sunt scumpi. O cutie e vreo 60 de lei. Poti sa cumperi si la bucata.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu,,aciclovir,,in cateva zile iti trece

| Sisitta a răspuns:

Cu aciclovir sau zovirax

| Ilinka10 a răspuns:

Plasturi pentru herpes :* in doua zile iti trece pisi:*