| pisciutza19 a întrebat:

Revin cu o altă întrebare.Intotdeauna m-am întrebat ce ar dacă bărbaţi ar avea ciclu ca noi femeile? Fundă răspunsului cel mai distractiv.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca bărbatul ar fi foist creat de Dumnezeu sa fie ca femeia si sa aiba ciclu, s ar fi adaptat, asa cum si voi femeile nu muriti in fiecare luna cand ave ti ciclu, deci intrebarea ta nu are rost, este irelevantă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ar fi fost, scuze am tastat eu gresit.

| IsabelaIssa a răspuns:

Era un video funny pe Facebook despre asta, si cereau ciocolata, nu aveau chef de nimic sau erau certareti si nervosi, sensibili, plangeau din orice.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar fi trebuit să postezi la categoria Trivia / Amuzante, fiindcă ai fi primit răspunsuri distractive. Aici, la categoria "Sanatate" problemele-s tratate cu seriozitate...

| Clorox a răspuns:

Nu e nimic distractiv aici, ne-am fi adaptat de la 10-13 ani si am fi ca voi, dureri de burta ici-colo, multe tampoane sau OB-uriwinking

| AnoAnonima0 a răspuns:

Sar vaita ca un porc mistreț de durere si de bani "arsi".

Răspuns utilizator avertizat
| pisciutza19 explică:

Cum pot schimba categoria am greşit voiam să o pun la trivia. Fundă

| Asuganni a răspuns:

Prima data Dumnezeu a lasat barbatii cu menstruatie, dar nu au putut sa se ascunda, si sa se acopere cu ceva, in timpul menstruatiei si le curgea sangele pe picioare, apoi le-a dat la femei, iar femeile s-au acoperit la partea intima si au gasit modalități sa nu le curga asa pe picioare. Iar Dumnezeu cand a vazut a lasat femeile cu menstruatie (ciclu) pentru ca stiu sa se acopere si sa nu lase sangele vizibil altor oameni dea lungul perioadei menstruale, pentru ca lor le era jena si se simțeau rusinate ca se vedea asemenea întâmplare, noi femeile am știut cum sa procedam. Suntem mai intime, de aia Dumnezeu ne- lasat darul nasterii, ca barbatii nu au putut fi in stare sa se acopere cand erau pe menstruație, dar sa duca o sarcina! Deci ne-am inchipuii cum este ca barbatii/băieții sa aiba iar menstruatie.

| AlexandruBargu a răspuns:

Daca barbatul ar avea ciclu, pai nu ar mai merge la serviciu, ar sta ca lenesul si s-ar caca pe el happyPlus ar da-o dracul de femeie ca ar face singur copil laughing