| WayhaughtK a întrebat:

Ar trebui sa ne ingrijoram in legatura cu camerele si microfoanele ascunse?
Care ar putea fi puse peste tot. Chiar si in casa noastra.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stai tu calm că nu-i nimeni interesat de ce vorbești tu, nu reprezinți interes pentru stat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ti a pus camere in casa?

| gabicoo a răspuns:

Hai măi fii serios! Nu suntem ìn China!

| Alexuţ02 a răspuns:

Daca ar fi puse microfoane si camere in casa mea mi-as face griji doar daca as stii ca ma ocup in cu ilegalitati, in rest, ce se poate intampla? sa afle ala cand mergi tu la baie si de cate ori *mictionezi*?

| Algo098 a răspuns:

Microfoane avem in laptop, telefon, tableta, televizor(dupa caz). Altele nu vad sa mai fie. Nu e nici o problema. Le-am acceptat si le folosim.

| dirtyraccoon a răspuns:

Esti okay?

| shareable a răspuns:

Daca ai ceva de ascuns numai. Oamenii corecți și sinceri nu au motive să fie paranoici