| Anonymus3000 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai poftesc atata la mancare. Tot mi se face pofta de mancaruri nesanatoase( fast food) si eu fac sport si nu vreau sa mananc prostii din astea da uneori nu ma pot abtine.Ce sa fac sa nu mai poftesc asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gIiiIolil a răspuns:

Eu, tinand dieta, cand mi se face foame si am mancat inainte, beau muuuulta apa, pana simt ca am stomacul plin, pe mine personal ma ajuta. Sper ca te-am ajutat funda?