| sweetlollypop a întrebat:

Sall! Ce faceti cand va doare gatul? luati pastile sau mancati inghetata sau altceva? spuneti-mi si mie pls!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

A...sallz! Iau tantum verde big grin si-mi trc imediat

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inghite cate o lingurita de suc de lamaie de cateva ori pe zi.

| ion2015 a răspuns:

Tantum verde, tinctura de propolis, lamaie, miere

| alinutza83 a răspuns:

Beau ceai cu lamaie si cu miere si iau strepsils.happy

| Aiicha a răspuns:

Beau fervex(se gaseste in farmacii), ceai de lamaie si mai i-au pastile de gat strepsils.

| sweetlollypop explică:

Daca ma credeti sau nu eu mananc inghetata si-mi trece imediat!

| Mariiia a răspuns:

Beau ceai.

| Madlene a răspuns:

La mine merge cu un ceai cald(depinde ce iti place) cu lamaie si miere.