| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, am cumparat neuro optimizer, dar am o nelamurire legat de modul sau de administrare, pe cutie scrie sa iau 4 capsule pe zi intre mese, cum intre mese?, asta ar veni doar 2 capsule pe zi sau sa iau cate una dupa fiecare masa?, asta ar veni 3 pe zi, ce sa fac?,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Nu boss dar serios daca pui un sfert de creier la contributie iti iese. Fii atent. Deci tu mananci 3 mese pe zi da? Deci manaci masa 1 da?
intre masa 1 si 2 iei X capsule. mananci masa 2. intre masa 2 si 3 iei X capsule.

Acum trebuie sa iei 4 pe zi da? Rezolva pentru X.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

E. daca te mai gandesti putin cred ca gasesti singur solutia la problema.

| TheChamp a răspuns (pentru peperonies):

Iti bati joc de mine?, e chiar atat de greu sa dai un raspuns!

| peperonies a răspuns (pentru TheChamp):

Nu boss dar serios daca pui un sfert de creier la contributie iti iese. Fii atent. Deci tu mananci 3 mese pe zi da? Deci manaci masa 1 da?
intre masa 1 si 2 iei X capsule. mananci masa 2. intre masa 2 si 3 iei X capsule.

Acum trebuie sa iei 4 pe zi da? Rezolva pentru X.