| costinvlad a întrebat:

Daca scuip sange(nu cred ca este de la dinti) ce inseamna? Si ce pot face sa imi revin fizic si sa ma detoxific? Ms.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medic urgent! S-ar putea să ai hemoptizie.URGENT.Succeswinking

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

Daca am avut si un fel de ciuperca(alergie) in gura cu bubite rosii, etc, ar putea fi de la amigdalite? Sau ceva? Ma doare si un dinte, dar nu cred ca este de la dinti.

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

Ar fi nevoie sa scot amigdalitele si polipii nazali?

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ma dor plamanii si nici nu am dureri in zona, este posibil sa fie de la stomac, gat, amigdale, cerul gurii, etc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru costinvlad):

Plămânii nu te pot durea.Du-te la medic, el va ştii cel mai bune.Ia o lanterna şi uită-te în oglindă în gura ta, să verzi dacă ai urme de leziuni.Succeswinking

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

Am inteles. O sa ma duc. Ms. Mult.

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

In plus am mancat seminte/cereale cu multivitamine. Este posibil sa fie de la Apendicita, acel mat din corp? Si sa trebuiasca scos? Daca trebuie, o sa scot si apendicele si polipii si amigdalitele(la amigdalite nu stiu ce sa zic). Este buna ideea mea? Ms mult de tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru costinvlad):

Nu mai fi pesimist, du-te la medic.Cu mare plăcerebig grin

9 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu trebuie sa te detoxifici, trebuie sa mergi la un medic. Posibil sa fie o afectiune respiratorie, de acolo si hemoptizia.

| Nonameagain a răspuns:

Nu e problema de toxine. Cred ca ai plamanii bolnavi. Si e foarte grav. Mergi urgent la medic!