| Cristi19991999 a întrebat:

Sall TPU,de la un timp a inceput sa ma doara partea de jos dreaapta unde e ampendicita,ma doare decat unero cand merg repede,cand alerg nu prea ma doare, nu am greturi nu ma doare burta nu vomit n-am febra decat ma doare cand merg sau alerg am ampendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

La crizele de apendice durerea devine tot mai mare, insuportabila si crizele tot mai dese.Pentru linistea ta du-te la medicul de familie pentru investigatii.Multa sanatate iti doresc!

| Kennedy97 a răspuns:

Nu ar strica un control medical urgent!

| Claudiu1995 a răspuns:

Salut Cristi. Cel mai bine ar fi sa te duci la medicul de familie sa te consulte eu cand am avut aceste simptome chiar a trebuit sa ma operez dar acuma difera de la fiecare persoan la alta!

| bmbbmb a răspuns:

Buna.sfatul meu este sa nu stai asa. Du-te la medic cat mai curand.Si eu am patit la fel ca u si n-am stat, am dat fuga la doctor nu este de gluma cu sanatatea ta.