| Elisabianca12 a întrebat:

Mama mea se confrunta cu mari dureri de maini si picioare...sad puteti sa ma ajutati? maveti vreo idee de tratamant sau de ceva care ar putea sa amelioreze durerea? Multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Are nevoie de un diagnostic concret. Poate fi orice, de la guta la reumatism articular acut. Fiecare se trateaza altfel.

| Adina77 a răspuns:

7 zile de tratament cu antiinflamatoare asociate cu 7 zile de decontracturante musculare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred că are poliartrită reumatoidă, c am astea sint simptomele dureri mari, se si umflă mîinile si picioarele?

| addi90 a răspuns:

Nu te lua dupa urata de mai sus! Mergi la doctor, nici nu stii ce are si vrei tratament... esti om, gandeste!

| Elisabianca12 explică (pentru addi90):

Mda asta cam asa e

| TheDarina100 a răspuns:

Incearca butadion