| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Salll de la un timp au inceput sa imi apara tot mai multe "pietricele" dintralea albe...stiti de la ce poate fi.sau cam sa fac sa scap de ele?/pls am nev. URGENTwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fii mai clară în exprimare! Despre ce pietricele sau ce or fi ele este vorba?
Pa, pa.

| Georgianadouapuncteics a răspuns:

Cum adica pietricele
?thinking

| Georgianadouapuncteics a răspuns (pentru Georgianadouapuncteics):

Aaa adica puncte albe nu? Daca e asa atunci poti folosi un tratament special care ajuta foarte tare:Amesteci intr-un bol 2 linguri de iaurt natural, 1 lingura de miere si putina zeama de lamaie. Apoi amesteci si te dai cu pasta obtinuta pe zona "cu probleme"happy :* sper sa te ajute.Toate bune