| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut acum ceva timp am venit de la munca si am realizat ca mi-a aparut pe maini(zona maini) si pe cot niste zone rosi care daca apas ma dor si sunt noduroase dar nu m-am lovit la munca doar ca muncesc foarte repede se poate sa fie ceva de muschi? nu ridic greutati grele dar fac acelasi lucru timp de 8 ore

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Ori ti s-au rupt mici vase de sange, ori ai o iritatie de la o substanta toxica. Oricum, nu e bine. Mergi la medic.

| ALEXXXL19 explică:

N-am cum sa merg la un control la medic ca sunt in alta tara si nu stiu limba de aici, se poate sa fie ceva de la o substanta ca la un coleg i sa inrosit ochi,