| radu0904 a întrebat:

Am 13 ani si mi se misca ultima masea din partea dreapta, sus! Este normal sa se mai schimbe la varsta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu este normal, trebuie sa mrgi la medic, eu cred ca ti-ai schimbat toti dintii de lapte, asa ca mergi si intreaba un specialist, mult succes.

| lovecatsnow a răspuns:

Tehnic, da, se poate.Acum trebuie tu sa iti aduci aminte daca ti-a cazut maseaua aia sau nu.Cel mai bine ar fi te duci la un dentist, el stie mai bine ca mine.