| qPandik a întrebat:

Salut, am 15 ani şi de 3-4 zile am văzut, că mi-a ieşit un fel de umflătură puţin roşiatică la vârf, pe la jumătatea penisului partea stângă, am încercat să storc puţin, crezând că e un coş, însă nu a ieşit nimic, nu am avut contact sexual, deoarece am doar 15 ani. Tata e plecat şi nu pot vorbi chestii de genul cu mama, m-am gândit să merg la medic însă am vrut să văd părerea voastră, nu să merg la medic, şi acea umflătură să fie un simplu' cos. Sunt destul de speriat deoarece am mai citit şi alte întrebări de genul, dar niciuna nu semăna cu a mea.

Ţin să precizez că nu mă doare, nu mă ustură, nu mă mănâncă efectiv e ca atunci când te pişcă ţânţarul şi rămâne acea "gâlmă"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Iti recomand sa iti iei de la farmacie Nidoflor(costa cam 7-9 lei) si aplica dimineata si seara. Ar trebui ca in 3-5 zile sa dea inapoi.
Daca te intreaba farmacista pentru. ce il iei, ii spui ceva gen...ca il iei pentru mama ta, nu stii pentru ce sau ii poti spune ca pentru mama, pentru niste bubite pe maini/spate. Nidoflorul e indicat pentru mai multe probleme ale pielii si nu numai si e foarte bun.

| qPandik explică (pentru AutumnDay):

Ok, imediat ma voi duce la farmacie, sper sa ajute.

3 răspunsuri:
| Ecaterina2016 a răspuns:

Vorbește cu mama ta deschis, nu trebuie sa iti fie jena mai ales cand e vorba de o problema medicala.

| qPandik explică:

Mentionez ca ma masturb3z destul de des, aproape zilnic. Poate fi cumva de la asta? La inceput m-a usturat deoarece a fost doar o rana. Pe parcurs s-a facut acea umflatura.