| Copacel15 a întrebat:

Salut, am 20 de ani, 1, 82 m si 88 kg, tip constitutional este mezomorf, corpul meu arata bine de la natura. Problema e ca de ceva timp am facut am facut niste vergeturi extrem de urate pe brat si am cam pus grasime in zona abdomenului, mai pe scurt am facut o burta care imi displace si am facut si putina 'gușă'. Ce ar trebui sa fac sa scap cat mai repede de grasimea in exces din zona abdomenului si a feței? Care ar fi timpul cel mai scurt in care as reveni la normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ReZiSTorr a răspuns:

Am exact 20 de ani, 1, 82 si 88 de kg.Eu mi-am propus sa mananc doar dimineata micul dejun ceva consisten si seara la ora 6 sa fie ultima masa, o supa neaparat pe zi, e foarte important sa consumi lichide, fie apa sau supa.