| Fotbalistul a întrebat:

Am 75 de kg si am ceva grasimea pe abdomen. M-am apucat sa fac un program foarte bun de pe youtube (http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474). Fac acest program de 7-8 minute odata pe zi. Eu daca sunt mai grasut o sa dea rezultate la mine? Va disparea acea grasime, se va transforma in muschi:D? Daca da, cam in cat timp? Astept niste sfaturi si pareri mai detaliate:D Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| scary7 a răspuns:

Pai degeaba faci daca mananci numa prostii fa-ti un regim si mananca la ore fixe in special multe legume si fructe

| Fotbalistul explică:

Frate te-ai bagat exact ca musca in rahatwinking Am specificat eu ca mananc numai prostii? eu zic ca ar trebui s te rezumi la ce ai in intrebarea mea si sa dai un raspuns cu privinta la ce am intrebat eu nu sa vii cu prostiile tale! okwinking