| robi12412 a întrebat:

Salut, am avut otita externa, am luat pastilele in 4 5 zile mi-a trecut durerea, dar urechea inca mi-a ramas infundata. Este a 4 a zi de cand mi-a trecut si e infundata. Medicul ORL nu mi-a zis mare lucru doar ca este timpanul rosu si peretii urechii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la alt medic ai dop trebuie scos

| robi12412 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu este dop, medicul s-a uitat foarte bine, dar ma deranjeaza ca este infundata