| Denn97 a întrebat:

Salut!

Am fost diagnosticata ca as avea rinita alergică cronica, îmi puteți spune dacă exista tratament sau dacă ati scăpat de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca exista tratament si se poate vindeca, dar este destul de greu sa o tratezi si trebuie sa faci intocmai ce-ti spune medicul, fiindca a fost ignorata si neglijata prea multi ani, pana s-a cronicizat.

| Denn97 explică (pentru Violleta2022):

Problema este ca in fiecare an am fost la un control orl și acolo nu s-ar fi văzut. Sa inteleg ca tine și de orl și alergolog partea aceasta de rinita alergică? Mulțumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te-ar ajuta mult niste multivitamine si minerale.
Cunosc pe cineva care a luat ceva sirop mai scump de multivitamine umdeva la 100 lei si a ajutat-o foartr mult.

| Denn97 explică (pentru anonim_4396):

Am înțeles. Îmi puteți spune exact de la ce firma? L-a luat pe o perioada mai lunga de timp?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denn97):

Imunivax sirop

| Denn97 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos!