| Ksc19 a întrebat:

Am o problema eu sunt brunet inchis si cu parul foarte des si cam am matreata si nu pot scapa de ea...nu e nu stiu ce dar la ce brunet sunt cateodata se observa.am folosit clear si nu e nu stiu ce dar acum folosesc syoss new...ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Nici eu nu am fost multumit de Clear! Este cam o prostie!
Cu ani in urma cand am avut matreata, am scapat folosind Head&Shoulders cel cu menta, alte sampoane din marca asta nu au avut efect dar cel cu menta da. Il folosesc si in ziua de azi cu incredere fiind singurul sampon care functioneaza in cazul meu!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi buna!

| Ksc19 explică (pentru ICPreda):

Ok mersi mult! si sa stii ca syoss este si mai praf decat clear! nici 20%fara matreata.numa minciunioh go on

1 răspuns: