| RB26DETT a întrebat:

Salut, am o problema, mi s-a intamplat de cam 4 ori pana acum, a aparut acum 2 ani din cate-mi amintesc, mergeam bine mersi pe trotuar si dintr-odata am inceput sa ma simt ciudat, parca eram ametit, ca si cum as fi baut putin mai mult decat trebuie dar in ziua respectiva nu bausem nimic alcoolic, ma simteam ciudat, ma stapaneam mai greu pe picioare, parca nu prea mai aveam control, nu stiu din ce cauza, parca ma balbaiam cand vorbeam cu cineva, mi-era greu sa vorbesc cursiv, nu mi-era foame dar am tras la o brutarie si mi-am luat 2 covrigi, dupa 10 minute am inceput sa ma simt mai bine ca mai apoi sa nu mai am nimic, covrigii erau cu sare, simpli, in cazul in care va intrebati. am mai patit asta si azi si mi s-a parut ciudat dar a trecut de la sine, fara sa fac nimic, in jumatate de ora a trecut, ce poate fi? Am patit asta de 4 ori deoarece de 4 ori am incurcat total mesele pana acum, in cazul in care are de a face asta cu problema mea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Daca iti revi dupa ce mananci e posibil sa ai caderi de glicemie. Mergi la medic si fa-ti un set complet de analize. Si ai grija sa te hranesti sanatos! Sanatate!

| raMLesS a răspuns:

Poate eşti posedat... cine ştie.