| asdasdqweqweqwrrqe a întrebat:

Daca mananc seara ceva ma ingras? Eu mananc seara un mar sau un iaurt dietetic FARA PAINE si fara cereale/fulgi etc... Ma pot ingrasa de la un iaurt consumat in fiecare seara care are 0, 1% grasime sau de la un mar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Buna, nu, nu o sa te ingrasi stai linistita fructe poti sa mananci cate vrei ca nu o sa te ingtasi...pa pa

1 răspuns:
| Foca a răspuns:

Nu stai linistita laughing)