| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi dati ceva sfaturi despre cum as putea sa slabesc.Am 1.90 inaltime si 95 kg.As dori sa ajung la greutatea de 80 kg. Exista vreo metoda prin care as putea vedea niste rezultate intr-un timp relativ scurt? Am si un crush si nu as vrea sa ma vada ca pe un fat ass.Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la un nutritionist sa-ti prescrie o dieta si sa te apuci de sala.
Daca vrei sa mergi pe varianta clasica, evita prajelile, fast foodul, patiseria, dulciurile, sucurile din comert si inlocuieste painea alba cu cea neagra sau integrala in cantitati moderate.