| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani, 1.56 inaltime si 57 kg.As vrea ca vara asta sa ajung la 50 de kg.Am sanse? Ce as putea face?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Alergari, coarda, bazin. Hrana, cat cuprinde...

| snzpaul a răspuns:

Păi, urcă-coboară un bloc cu 10 scări de 2 ori pe zi și vei vedea după o săptămână rezultate mărețe!

| NeymarJr11 a răspuns:

Poti slabi 7 kg in 2 zile.

Reteta ----> Du-te la 1 teren de fotbal unde sunt scari multe, de urcat, si coborat. Imbracate gros cu 2-3 bluze 1 geaca, o sapca, 2-3 perechi de pantaloni si niste tenesi usori.

In o zi slabesti 2-3 kg, depinde daca duci,. Am vazut la stiri 1 om a slabit in 1 h, 6 kg :O:O, bine dar a alergat o ora intreaga...
Nu tine diete, fa doar sport, diete ti dupa ce slabesti.
Funda happy

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Ti-au mai zis si ceilalti, iti mai zic si eu. nu ai ce cauta la categoria "sport", doar prostii spui.

| NeymarJr11 a răspuns (pentru aLeXaNdru145):

ALexanDru145 facem pariu pe, ce vrei tu ca in 1 h, slabesti 5 kg cu ce am zis eu uitate la ACCEs DIRECT SA VEZI CA 1 om, a alergat, ce am zis eu mai sus si a slabit 3-4-5 kg, depinde asa ca taci ca nu sti ce vorbesti

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru NeymarJr11):

"acces direct" laughing) daca crezi ca intr'o ora dai jos 5 kg asa cum ai zis tu acolo. pot sa zic doar ca esti dus rau laughing happy altii in cateva saptamani, luni. abia dau jos 5 kg, si tu vrei intr'o ora? big grin

| Wehes a răspuns (pentru NeymarJr11):

Bai amice lasa-ne cu ''accesu tau direct'', in primul rand si eu ma pot duce sa slabesc 15 kg in 5 minute la acces direct. Ai auzit de ''rating'', ''audienta'', ''facatura''?
In primul rand e imposibil si e nesanatos.
Ti-o spun si eu, nu mai posta la categoria SPORT.
Du-te pe site la acces direct si comenteaza acolo.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie corecta+ cardio

| ellutza1426 a răspuns:

Pai fa sport si nu manca paine deloc...si consuma legume si fructe multe
eu de ex am facut si am slabit 10 kg in 2 lunihappy
bafta
Funda?

| lecyn a răspuns:

Daca esti fata incearca cu sport si mancaruri cat mai sanatoase...
Daca esti baiat e bine asa deoarece te vei inalta si-ti vor prinde bine kg pentru ca pe la 15-16 ani sa te tuci la sala...