| andreeadonica a întrebat:

Catelusa mea Rita de azi dimmineata se simte rau, adica nu vrea sa manance e, e pasiva si nu stiu ce sa fac, nu vreau sa o pierd caci tin foarte mult la ea, numai scriind aceste cuvinte incep sa plang, asa ca va rog mult de tot sa ma ajutati cu niste sfaturi care ar puteao salva. As duceao la veterinar, insa nu avem veterinari pe aici si vreau sa o tratez acasa. Va rog din suflet ajutati-ma! URGENT! Dau funda daca va merge vreo solutie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du o cat mai repede la veterinar. happy Astazi mi-a murit pisica si tot la fel ca si catelusa ta s-a comportat. Macar tu nu face aceeasi greseala.

| andreeadonica explică (pentru Adry05):

I-am dat niste pastile si tata trebuie sa vina cu o injectie pentru ea si sper din tot sufletul meu sa o ajute, parca se simte mai bine, dar mama zice ca poate sa se simta mai bine si pe urma sa se simta inca mai rau si ma tot sperie chestia asta.