| Nudamnume a întrebat:

Salut,cine ma poate ajuta,am niste mancarimi pe tot corpul,si nu am bube sau ceva de genu' doar pe maini. Poate e de la ceva vechi, sau ceva mai grav? Funda+Vot..va rog e rau de tot...nu mai pot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Posibil sa ai toxinfectie alimentara.

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Poate fi o alergie. De preferat este sa mergi la medic.

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Mergi la un dermatolog.

| Nudamnume explică (pentru TheGazeTTeRuKi):

Asta am de gand laughing dar cred ca am alergie si incerc sa vad daca am dreptate...

| NoSound16 a răspuns:

Sa nu ai vreo iritatie de la ceva, ti-au aparut dintr-o data sau le ai mai de mult? Incearca sa te duci la un medic iti va da un unguent si-ti va spune ce aiwinking