| P1etonu a întrebat:

Salutbig grin! Intreb pe cei care au mai trecut prin asta... Am avut rotula sarita la genunchiul drept si de 3-4 luni nu am mai facut sport! Intrebarea este: mai pot juca fotbal? Astept raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Poti sa mai joci, dar e putin probabil sa poti sa joci fotbal de performanta pe viitor. Ca hobby nu are nimic!

2 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Daca nu ai fost operat pentru aceasta problema: NU. Odata ce ai avut rotura sarita, e foarte usor sa sara din nou. Iar, avand in vedere schimbarile bruste de directie din fotbal, ai toate sansele sa termini primul meci printr-o vizita la spital.

| madalinbb19 a răspuns:

Dupa ce rezolvi problema da