| Cosminovici18 a întrebat:

Eram pe balcon si am vrut sa arunc o petarda dar am uitat de ea si mi-a pocnit in mana, nu eram foarte aproape de petarda dar cand a pocnit mi s-a infundat urechea nu am surzit dar credeti ca am patit ceva ca eu nu stiu eu aud normal la fel ca inainte nu-mi dau seama poate voi stiti ca ati mai patit? dau fundabig grinbig grinD:big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Dupa revelion du-te la orl sa nu ramaii surd.

| Cosminovici18 explică:

Da sergiu mi s-a infudat urechea dar mi s-a desfundat! multumesc!

| Cosminovici18 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| Cosminovici18 explică:

Mioara stai linistita ca nu am surzit...big grinDbig grinbig grinbig grin

| Cosminovici18 explică:

Sweet girl add cosmin_dscl vreau sa te intreb ceva pls

| cici a răspuns:

Stai linistit, daca te simti rau, mergi dupa sarbatori la medic. eu cred ca a fost doar un zgomot puternic care a fortat timpanul

| cυρcαкє a răspuns:

Da, stiu cum e.Nu s-a intamplat nimic.Se mai intampla asa cand esti la atitudini maribig grin.Stiu cum sa scapi de asta rapid dar nu prea pot sa explic, nu stiu cum e greulaughing. Dar nu este nimic.

| Sergiu95 a răspuns:

Cum a puscat petarda de la sunet nu ai mai auzit pe moment.Ai auzit un fel de ton de telefon ttttt ca un tiuit?laughing ...iti revine nai nimic.