| alex167535 a întrebat:

Ma numesc Alex am 16 ani, si de cand ma stiu am o problema cu penisu' si nu-mi pot atinge capul...simnt o durere / usturime insuportabila sad am citit pe net ce ar putea sa fie si am mai vazut un caz asemanator. I-am spus mamei mele dar imi este aiurea sa merg la doctor, deci daca ati putea sa-mi dati vreun sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Mama ta ar trebui sa te indrume sa faci vizita obligatorie la doctor, nu ai de ce sa te jenezi, pentru ei este o meserie si iti vor rezolva problema, crezi ca daca ne spui noua putem sa te ajutam cu ceva?

| alex167535 explică (pentru Felys):

Ok va multumesc tuturor pentru raspunsuri...deci voi face o vizita la doctor happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă aiureala și mergi la urologie, nu te mănâncă medicul.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să mergi la medicul urolog ( sau dermato-venerolog ) pentru diagnostic şi tratamentul adecvat!

NU există alt sfat!
Nu are de ce să-ţi fie jenă, că NU eşti singurul care are astfel de probleme.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mergi la medicul urolog, nu sta asa.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Mersul la doctor este normal cand ai o problema, ca tine a vazut multe cazuri asa ca nu ai de ce sa i-ti fie jena, este cea mai mare prostie sa stai acasa si sa crezi ca te vindeci de la sine.