| Iriinushka a întrebat:

Ma numesc Irina si am 13 ani sunt stresata din cauza ca toate colegele mele de clasa au piept iar eu unica din clasa nu am, si asta nu este toata problema o alta problema este ca baietii din clasa se amuzeaza pe seama mea va rog mult imi puteti spune ce produse pot consuma ca sa imi creasca pieptul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pauula a răspuns:

Nu exista creme sau alte prostii care sa te ajute sa-ti creasca sanii.Cresterea lor este influentata de hormoni.Stai linistita fiecare fata se dezvolta in ritmul ei.O sa iti creasca si tie.Intre timp sportul ajuta deoarece te ajuta sa te dezvolti deci ajuta si la dezvoltarea pieptului.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stai linistita ca si tie o sa iti creasca.Nu toate fetele se dezvolta la fel.

| Hevnoraak a răspuns:

Nu ar trebui să fi complexată din cauza asta, perioada pubertăți la fete începe mai tărziu, în jur de 14-15 ani. Unele fete se dezvolta mult mai rapid.Ai timp destul cu timpul o să iți crească "have a little faith".

| herbals a răspuns:

Si cand o sa-ti creasca... toti baietii or sa vina la tinehee hee

| valer4ika a răspuns:

Nu-ti fa griji din cauza asta ....shi la mine in clasa exista fete care inca nu au sani .....nu e nimic rushinos nici fata de colegele tale si nici fata de biaeti