| Iulian231 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa curatarea unei carii, scoaterea nervului si plombarea acesteia?
Menționez ca sunt din Tulcea si am 17 ani. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Depinde si de medic

| udrescuf a răspuns:

Depinde de medic, dar in generel poate costa de la 400 la 800 de lei.