| anonimul0724 a întrebat:

am 15 ani si 1.85 inaltime
Acum o lună am avut 99.2kg
Acum 2 saptamani am avut 95.5
Si astazi cand m-am cântărit 91.3kg
Nu am prea facut mult sport
Dar am renuntat complet la pâine,dulciuri și suc
Si mancand mult mai puțin
Am impresia ca am slăbit prea mult, si cand voi renunta la acest program ma voi îngrașa la loc, voi ce spuneti?
Eu vreau sa ajung undeva la 80 -82kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Rd79 a răspuns:

Majoritatea oamenilor se ingrasa la loc cand se lasa de regim. Ideal e sa gasesti o balanta intre regim strict si "mananc numai prostii". Incearca sa mananci sanatos, sa manaci un pic e paine (eventual integrala), dar sa nu bagi mai multe calorii decat scoti.

| dragan1234 a răspuns:

Bună! Dacă vrei să slăbeşti, mănâncă la ore fixe. Trebuie sa ai 5 mese pe zi. Dă-mi mesaj in privat, să vorbim pe larg!?

| anonimul0724 explică (pentru dragan1234):

Nu merge sa ti dau mesaj