| bogdannel977 a întrebat:

am 16 ani,astazi cand eram la scoala pe la ultima ora,mi-a venit ameteala iar imediat dupa aceea a inceput sa imi fie frig si sa transpir ingrozitor de mult, culmea era ca in clasa erau vreo 20 grade iar eu ma simteam de parca stau afara la -5 grade, apoi dupa 10 minute mi-am revenit.Ce credeti ca am avut, eu acum 6 luni am fost internat in spital din cauza unei meningite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Asa am patit si eu acum ceva timp! probabil ai avut o cadere de calciu. big grin