| costelus323 a întrebat:

Am fost ieri la medicul stomatolog ca ma durea o masea, mi-a scos nervul si mi-a curatat maseaua, dupa mi-a pus o plomba provizorie care m-a tinut pana azi, adica sta sa cada. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Stai linistit, pana la urmatoarea sedinta nu se intampla nimic, si eu am patit la fel.Acolo este steril acum, evita sa intre mancare.

| costelus323 explică (pentru raresandrey):

Ok, mersi mult. Stateam ingrijorat laughing

2 răspunsuri:
| Simina2222 a răspuns:

Mergi la stomatolog si rezolvă problema.