| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am o problema, ieri dupa amiaza pe la 5 a inceput sa ma ia somnul,astazi dupa ce am venit de la scoala pana acuma m a luat somnul din senin,si acuma ma simt obosit,dar toate din senin, pentru ca azi la scoala m am simtit foarte bine si n am avut probleme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 4everFriend a răspuns:

Stai linistit. Probabil recuperezi ore de somn nedormite. E bine sa dormi, pentru ca asimilezi mult mai bine si de asta te-ai simtit si mai bine la scoala. Seara buna!

| ArtiomMD a răspuns:

Mai intit trebuia sa spui la ce ora te trezesti dimineata daca esti la liceu e ceva obisnuit am asa probleme e din cauza rutinei zilnice sau a orarului incarcat.