| MychaMch a întrebat:

Are ceva daca am picioarele "paranteze"?
Adica odata m-au pus niste prieteni sa stau dreapta si dupa aceea au ras de mine ca am picioarele paranteze... Atunci am observat si eu...
Ce inseamna sa ai picioarele paranteze? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Adica te-au facut cracanata. Nu-i baga in seama, nimeni nu e perfect! Sau au vrut sa se dea si ei smecheri...Incearca sa mergi mai drept, si nu-i mai baga in seama daca au chef de mistouri cu tine. Indiferenta ii rezolva pe toti. Bafta!

| MychaMch explică (pentru blackcat99):

Tocmai asta m-am mirat si eu ca nu merg cracanata... laughing

| blackcat99 a răspuns (pentru MychaMch):

Da, se mai intampla. Ei cred ca se dau smecheri daca jignesc o fata. Nu fac decat sa dea dovada de misoginism. Cateodata adreseasa niste jigniri neadevarate (ca si in cazul tau), numai ca sa primeasca ceva atentie. O zi frumoasa!