| IonutGodja a întrebat:

Salut TPU ce parere aveti de paracetamol acord care se dizolva in apa am luat acum de la farmacie pentru durere de masea ca nu mai pot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai luat degeaba, ia o fiola algocalmin

| Lukasssz a răspuns:

Iti recomand nurofen forte.

| Nirvanaaa a răspuns:

E cam slăbuț pentru ce ai tu. Ia un antiinflamator mai bine: ibuprofen, ketoprofen.

| dinaprilie a răspuns:

Personal ma ajuta ibuprofenul. daca iti trece, e bun.

| IonutGodja explică (pentru dinaprilie):

Sincer nu am luat pana acum dar dupa 5 minute ma si lasat

| dinaprilie a răspuns (pentru IonutGodja):

Ok

Răspuns utilizator avertizat