| anonimul0724 a întrebat:

Salut TPU
Cum scap de vergeturi,le am pe maini in zona subratului pana la cot aproape, au fost de culoare mov acum sunt foarte putin spre un rozaliu(nu le am tratat cu nimic)
Nu se mai vad asa rau dar totusi se vad dulurile?
Un tratament care a functionat si la voi
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simona1272 a răspuns:

Si eu am pe picioare din perioada cand eram mai grasuta si acum sunt albe si nu mai sunt asa vizibile...nu prea ai ce sa faci decat sport mult, mancat sanatos si inncearca cu creme, desi la mine nu a mers.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu te mai amagi ca nu scapi de ele cu tratamente, nu merge decat ghirurgical.

Probabil iti va recomanda cineva crema aia pentru gravide dar aia functioneaza doar daca te dai in prealabil. happy

| Elena9328 a răspuns:

Nu scapi de ele.
Însă încearcă să ți mai dai cu creme grase de la farmacie.